معرفی ما

معرفی تنظیم

شرکت تنظیم در سال ۱۳۷۹ با هدف ارائه خدمات کالیبراسیون فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت مفتخر است که دارنده یکی از قدیمی ترین و مجهزترین مجموعه آزمایشگاه های کالیبراسیون و آزمون را در سطح تهران میباشد.

با توجه به گسترش سیاستهای صنایع و گرایش سازمانها به اخذ استانداردهای مدیریت کیفیت مجموعه آزمایشگاه های تنظیم به پشتوانه توان علمی و عملیاتی دارای تجربه ای منحصر بفرد در زمینه ارائه خدمات با سازمانها میباشد .تعهد این شرکت با تمرکز بروی گردآوری کارشناسان مجرب ،کاردان و متخصص و همچنین با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه ها و استانداردهای مرجع و به روز دنیا در زمینه کالیبراسیون مطابق با آخرین پژوهش ها و استانداردهای ملی و بین المللی است .

این مجموعه با سابقه اجرایی بیش از ۲۰ ساله ی خود در خصوص خدمات کالیبراسیون امکان ارائه این خدمات در سایت مشتری را نیز دارا میباشد که این مهم در جهت تسریع در وقت و انرژی بهینه برای سازمانها و نهاده ها در امر اندازه گیری تجهیزات در سریع ترین زمان و با بهترین تجهیزات را مرتفع میسازد.این شرکت با سابقه درخشان در جهت رفع نیازهای کالیببراسیون ،تامین تجهیزات فنی و مهندسی ،تجهیز آزمایشگاه ها و مشاوره با بسیاری از سازمانهای دولتی و خصوصی من جمله صنایع علوم پزشکی –سازمان انتقال خون کل کشور-صنایع نفت و گاز-صنایع پتروشیمی –صنایع فولاد -صنایع غذایی –صنایع خودرو سازی –صنایع سیمان –صنایع سیم و کابل سازی-صنایع رنگ و ….را دارا میباشد.

واحد اداری و صدور گواهینامه در این شرکت با بهره گیری از جدیدترین و بروزترین و دقیق ترین نرم افزارها و سخت افزارها در جهت ارائه گواهینامه های کالیبراسیون به صورت جامع و کامل فعالیت داشته و همچنین دارای بخش پشتیبانی در خصوص رفع مشکلات و سوالات مطرح شده در زمینه گواهینامه های کالیبراسیون و سوالات فنی به مشتریان خود میباشد.


تاکنون دیدگاهی ثبت نشده است

    یک پاسخ ارسال کنید

    Captcha